- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga TOS
- ›
- Univerzális eszterga TOS SV 18
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1250 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 380 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 215 mm |
| Power of orsó | 5.5 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 30 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2800 1/min |
| Hossza eszterga | 950 mm |
| Szélessége eszterga | 2720 mm |
| Magassága eszterga | 1210 mm |
| Tömege eszterga | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































