- UniMachines
- ›
- Plazma-és gáz-vágó gépek
- ›
- 2D plazmavágók
- ›
- 2D plazmavágók AJAN
- ›
- 2D plazmavágók AJAN 12000X3500
2D plazmavágó AJAN 12000X3500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2014 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 9000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 3000 mm |
| Maximális kimeneti áram | 260 A |
| Fejek száma plazma égők | 1 db |
| Száma fejek gázégők | 1 db |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 200 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| AJAN CNC | |
| CNC vezérlés | |
| Fej, gázégő | |
| Plazma jelölés | |
| Kipufogógáz elszívó | |


















































