- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések PONAR ŻYWIEC
- ›
- C keret hidraulikus prések PONAR ŻYWIEC PHWN 40
C keret hidraulikus prés PONAR ŻYWIEC PHWN 40
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1975 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 40 t |
| Maximális erő (vissza) | 10 t |
| Torok mélység (távolság, hogy a keret a dugattyúrúd tengely) | 350 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 400 mm |
| Gép magassága | 2000 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| NC vezérlés | |
| CNC vezérlés | |
| PLC vezérlő | |
| Hidraulikus kivető | |
| Pneumatikus kidobó | |
| Kézi vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Állítható erő | |
| További asztal hosszú elemek | |
| Fényfüggönyök | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |








































