- UniMachines
- ›
- Horonyvágó gépek
- ›
- Hajtómű kialakítása gépek
- ›
- Hajtómű kialakítása gépek STANKOIMPORT KOMSOMOLEC
- ›
- Hajtómű kialakítása gépek STANKOIMPORT KOMSOMOLEC 5A140
Hajtómű alakításában gép STANKOIMPORT KOMSOMOLEC 5A140
| Kategória | Horonyvágó gépek STANKOIMPORT KOMSOMOLEC › |
| Gyártó | STANKOIMPORT KOMSOMOLEC › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 8 mm |
| Minimális átmérője fogaskerék (külső fogaskerék) | 500 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék (külső fogaskerék) | 500 mm |
| Átmérő az asztal | 560 mm |
| Gép magassága | 2510 mm |
| Gép hossza | 1975 mm |
| Gép szélessége | 1690 mm |
| A gép súlya | 7.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Automatikus körasztal | |
| Műszaki dokumentáció | |














































