Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2200 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 5700 kg |
| Power of orsó meghajtó | 22 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 3000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 900 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 900 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Gyors takarmány az asztal | |
| Sima beállítása az előtolás | |
| Műszaki dokumentáció | |












































