Élező gép BUSINARO REKORD 500 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2011 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum körfűrész átmérő | 500 mm |
| Legkisebb átmérője a körfűrész | 150 mm |
| Power of orsó meghajtó | 5 kW |
| Maximális száma fog őrölt percenként | 60 db |
| Olajtartály kapacitás | 180 l |
| A gép súlya | 0.835 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |











































