Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Miután a teljes felújítás |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 1500 kW |
| Hossza munkaasztal | 1270 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1270 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 9 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 6 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (alumínium) | 2 mm |
| Gép magassága | 2275 mm |
| Gép hossza | 3120 mm |
| Gép szélessége | 2230 mm |
| A gép súlya | 5500 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc Fanuc FS 16 LA | |
| CNC vezérlés | |
| USB csatlakozás | |
| Szervo hajtás az x tengely | |
| CO2 lézer gáz | |
| Műszaki dokumentáció | |











































