2D lézer EAGLE eVision 1530 F4.0
| Nettó ár | 58468120 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Lézerek EAGLE › |
| Gyártó | EAGLE › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2016 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 4 kW |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 20 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (alumínium) | 15 mm |
| Utazás hossza X-tengely | 120 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 43 kW |
| A gép súlya | 18 t |
Berendezés | |
|---|---|
| BECKHOFF CNC | |
| CNC vezérlés | |
| Fibre laser | |
| Kipufogógáz elszívó | |












































