Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1250 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 550 kg |
| Pontossága elhelyezése | 0.01 mm |
| Gép magassága | 2260 mm |
| Gép hossza | 7650 mm |
| Gép szélessége | 2860 mm |
| A gép súlya | 12.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Szervo hajtás az x tengely | |
| Szervohajtás az y tengely | |
| Szervo hajtás a Z tengely | |
| Központi kenés | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |










































