2D lézer MITSUBISHI ML3015eX PLUS
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Cím | info@amaron-trading.com |
| City | Brno |
| Irányítószám | 602 00 |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Ország | Csehország |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategória | Lézerek MITSUBISHI › |
| Gyártó | MITSUBISHI › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2017 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5422 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 4.5 kW |
| Hossza munkaasztal | 3100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1565 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 930 kg |
| Gép hossza | 10210 mm |
| Gép szélessége | 3130 mm |
| A gép súlya | 10.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MITSUBISHI M 700 | |
















































