Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2012 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 8374 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 2 kW |
| Hossza munkaasztal | 3000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1500 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 500 kg |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 12 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 6 mm |
| Gép hossza | 10500 mm |
| Gép szélessége | 3000 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































