Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 6 kW |
| Hossza munkaasztal | 9906 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2540 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































