Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 3.2 kW |
| Hossza munkaasztal | 3000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1500 mm |
| Fejek száma lézeres | 2 db |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 20 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 12 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (alumínium) | 8 mm |
| Gép magassága | 3000 mm |
| Gép hossza | 10720 mm |
| Gép szélessége | 9630 mm |
| A gép súlya | 12 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D | |
























































