Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Machine unplugged |
| Leltári szám | 1107-2808 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 3.2 kW |
| Hossza munkaasztal | 4000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2000 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 20 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 12 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (alumínium) | 8 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 73 kW |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 11600 mm |
| Gép szélessége | 5300 mm |
| A gép súlya | 16 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |
| CO2 lézer gáz | |
| Raklap váltó | |
| Hűtőaggregát | |









































