2D lézer TRUMPF TruLaser 5030
| Nettó ár | 31090191 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Lézerek TRUMPF › |
| Gyártó | TRUMPF › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Lézer teljesítmény | 3 kW |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 900 kg |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 20 mm |
| Utazás hossza X-tengely | 115 mm |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 8800 mm |
| Gép szélessége | 4800 mm |
| A gép súlya | 12 t |
Berendezés | |
|---|---|
| TRUMPF CNC | |
| CNC vezérlés | |
| Fibre laser | |















































