- UniMachines
- ›
- Lézerek
- ›
- 2D lézerek
- ›
- 2D lézerek TRUMPF Trumatic TLF 2600 Turbo
- ›
- 2D lézerek TRUMPF Trumatic TLF 2600 Turbo L 3030
2D lézer TRUMPF Trumatic TLF 2600 Turbo L 3030
| Kategória | Lézerek TRUMPF Trumatic TLF 2600 Turbo › |
| Gyártó | TRUMPF Trumatic TLF 2600 Turbo › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 3000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1500 mm |
| Fejek száma lézeres | 1 db |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 3 m/min |
| Maximális előtolás Y-tengely | 1.5 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 2.2 m/min |
| Teljes teljesítmény igény | 2.6 kW |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 9300 mm |
| Gép szélessége | 4600 mm |
| A gép súlya | 12 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































