- UniMachines
- ›
- Plazma-és gáz-vágó gépek
- ›
- 2D plazmavágók
- ›
- 2D plazmavágók MICROSTEP
- ›
- 2D plazmavágók MICROSTEP MG-PA 12001.25 S 500
2D plazmavágó MICROSTEP MG-PA 12001.25 S 500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 12000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2500 mm |
| Száma fejek gázégők | 1 db |
| Utazás hossza X-tengely | 500 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| MICROSTEP MSNC 500 | |
| CNC vezérlés | |













































