- UniMachines
- ›
- Plazma-és gáz-vágó gépek
- ›
- 2D plazmavágók
- ›
- 2D plazmavágók SAF
- ›
- 2D plazmavágók SAF PLASMATOME 20
2D plazmavágó SAF PLASMATOME 20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Bulgária |
| terület | София |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2700 mm |
| Szélessége munkaasztal | 3600 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (normál Steel) | 300 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (rozsdamentes acél) | 150 mm |
| Maximális vastagsága vágott fémlemez (alumínium) | 150 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 15 m/min |
| Maximális előtolás Y-tengely | 15 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 15 m/min |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |












































