2D vízsugár ECKERT Opal WaterJet
| Nettó ár | 27841962 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Vízsugár ECKERT › |
| Gyártó | ECKERT › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2019 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága vágás | 150 mm |
| Hossza munkaasztal | 3000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely | 150 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 25 m/min |
| Maximális előtolás Y-tengely | 25 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 25 m/min |
| Pontossága elhelyezése | 0.025 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| ECKERT i-Vision | |
| CNC vezérlés | |



















































