Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1016 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2032 mm |
| Szivattyú teljesítmény | 37.3 kW |
| Maximális üzemi nyomás | 379.2 MPa |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































