Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága vágás | 200 mm |
| Hossza munkaasztal | 3700 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1700 mm |
| Szivattyú teljesítmény | 22 kW |
| Maximális üzemi nyomás | 380 MPa |
Berendezés | |
|---|---|
| OMAX Intelli-MAX | |
| CNC vezérlés | |
| Műszaki dokumentáció | |

















































