2D vízsugár MITSUBISHI SUPREMA 3000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1270 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2540 mm |
| Utazás hossza Z-tengely | 152.4 mm |
| Szivattyú teljesítmény | 37.3 kW |
| Maximális üzemi nyomás | 413.7 MPa |
Berendezés | |
|---|---|
| MITSUBISHI 700 | |
| CNC vezérlés | |














































