Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 4000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1800 mm |
| Szivattyú teljesítmény | 80 kW |
| Gép magassága | 4800 mm |
| Gép hossza | 6500 mm |
| Gép szélessége | 8200 mm |
| A gép súlya | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































