2D vízsugár STM WS 3015 MasterCut 2D
| Nettó ár | 18514905 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Vízsugár STM › |
| Gyártó | STM › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 3002 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1502 mm |
| Száma vágó fejek | 1 db |
| Utazás hossza Z-tengely | 180 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 20 m/min |
| Maximális előtolás Y-tengely | 20 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 20 m/min |
| A gép súlya | 5.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| NUM CNC | |
| CNC vezérlés | |
| Profil vágórendszer | |
| Szűrőrendszer | |






















































