- UniMachines
- ›
- Lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek BIKO
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek BIKO 3 HCD B3
3 tekercs lemez hajlító gép BIKO 3 HCD B3
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága a hengerelt fémlemez | 14 mm |
| Munka hossza a görgők | 3048 mm |
| Az átmérője a görgő szám 1 | 285 mm |
| Az átmérője a görgő szám 2 | 264.2 mm |
| Az átmérője a görgő szám 3 | 264.2 mm |
| Gép magassága | 1700 mm |
| Gép hossza | 5700 mm |
| Gép szélessége | 1399.8 mm |
| A gép súlya | 7.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Foot vezérlés | |












































