- UniMachines
- ›
- Lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek STOLTING
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek STOLTING SRAH
3 tekercs lemez hajlító gép STOLTING SRAH
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | Lemez hajlító gépek STOLTING › |
| Gyártó | STOLTING › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága a hengerelt fémlemez | 14 mm |
| Munka hossza a görgők | 3000 mm |
| Száma vezérelt tekercsek | 3 db |
| Az átmérője a görgő szám 1 | 300 mm |
| Az átmérője a görgő szám 2 | 300 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 1900 mm |
| Gép hossza | 6000 mm |
| Gép szélessége | 2100 mm |
| A gép súlya | 10 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| NC vezérlés | |
| Hidraulikus oldalsó támaszok | |
| Hidraulikus felső támogatás | |












































