- UniMachines
- ›
- Lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek STROJARNE PIESOK
- ›
- 3 tekercs lemez hajlító gépek STROJARNE PIESOK XZMP 2000/8C
3 tekercs lemez hajlító gép STROJARNE PIESOK XZMP 2000/8C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága a hengerelt fémlemez | 8 mm |
| Munka hossza a görgők | 2000 mm |
| Maximális vastagsága a hajtogatott fémlemez | 12 mm |
| Száma vezérelt tekercsek | 3 db |
| Az átmérője a görgő szám 1 | 300 mm |
| Az átmérője a görgő szám 2 | 300 mm |
| Az átmérője a görgő szám 3 | 300 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 28 kW |
| Gép magassága | 1830 mm |
| Gép hossza | 5600 mm |
| Gép szélessége | 1450 mm |
| A gép súlya | 9.1 t |
| Üzemi nyomás a hidraulikus rendszer | 3 MPa |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































