- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek HEALD
- ›
- Belső palástköszörűgépek HEALD 271 SIZEMATIC
Belső köszörűgép HEALD 271 SIZEMATIC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Wisconsin |
| Gyártási év | 1976 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a zúzott lyuk | 127 mm |
| Minimális átmérője a furat Csiszolt | 3.2 mm |
| Maximális átmérője Csiszolt lyuk | 127 mm |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 14000 1/min |
| Maximális fordulatszám a munkadarab orsó | 400 1/min |
| A gép súlya | 3.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Self-központosító 3 pofás tokmány | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |

















































