- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek STUDER
- ›
- Belső palástköszörűgépek STUDER S 140 CNC
Belső köszörűgép STUDER S 140 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Machine unplugged |
| Leltári szám | 1022-2034 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a zúzott lyuk | 110 mm |
| Maximális átmérője Csiszolt lyuk | 100 mm |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 90000 1/min |
| Maximális fordulatszám a munkadarab orsó | 1000 1/min |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 2560 mm |
| Gép szélessége | 1810 mm |
| A gép súlya | 6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D | |
| Folyékony hűtőrendszer | |


















































