- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek
- ›
- Belső palástköszörűgépek VOUMARD
- ›
- Belső palástköszörűgépek VOUMARD 430 X2 Y2 Z
Belső köszörűgép VOUMARD 430 X2 Y2 Z
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Svájc |
| terület | Bern |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a zúzott lyuk | 300 mm |
| Maximális átmérője Csiszolt lyuk | 300 mm |
| Power a köszörű orsó hajtás | 20 kW |
| Maximális fordulatszám a tárcsa orsó | 40000 1/min |
| A gép súlya | 6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































