- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések SCHOEN
- ›
- C keret hidraulikus prések SCHOEN SH 30-C
C keret hidraulikus prés SCHOEN SH 30-C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 50 t |
| Torok mélység (távolság, hogy a keret a dugattyúrúd tengely) | 200 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 100 mm |
| Hossza az alsó asztal | 1000 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 400 mm |
| Hossza a felső asztal | 360 mm |
| Szélessége a felső asztal | 220 mm |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 1200 mm |
| Gép szélessége | 1500 mm |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































