- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések SMERAL
- ›
- C keret hidraulikus prések SMERAL LEPA 100 VA
C keret hidraulikus prés SMERAL LEPA 100 VA
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Leltári szám | 3110 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Torok mélység (távolság, hogy a keret a dugattyúrúd tengely) | 355 mm |
| Hossza a felső asztal | 1035 mm |
| Szélessége a felső asztal | 690 mm |
| Teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Gép magassága | 3150 mm |
| Gép hossza | 2020 mm |
| Gép szélessége | 1705 mm |
| A gép súlya | 11000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |


















































