- UniMachines
- ›
- Hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések
- ›
- C keret hidraulikus prések WMW
- ›
- C keret hidraulikus prések WMW PYE 250 S/1M
C keret hidraulikus prés WMW PYE 250 S/1M
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Leicestershire |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 250 t |
| Torok mélység (távolság, hogy a keret a dugattyúrúd tengely) | 350 mm |
| Maximális löket dugattyúrúd | 500 mm |
| Hossza az alsó asztal | 900 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 630 mm |
| Hossza a felső asztal | 750 mm |
| Szélessége a felső asztal | 450 mm |
| Teljesítmény igény | 18.5 kW |
| Gép magassága | 3600 mm |
| Gép hossza | 2080 mm |
| Gép szélessége | 1270 mm |
| A gép súlya | 9.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |














































