- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC automata eszterga
- ›
- CNC automata eszterga GOODWAY
- ›
- CNC automata eszterga GOODWAY TS-150M
CNC automata eszterga GOODWAY TS-150M
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 320 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 220 mm |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 305 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 24 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 24 m/min |
| Átmérője orsófurat | 55 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 60 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 6000 1/min |
| Száma revolver | 1 db |
| Száma eszközök a torony | 8 db |
| Száma hajtott eszközök a torony | 8 db |
| Hossza eszterga | 1705 mm |
| Szélessége eszterga | 1350 mm |
| Magassága eszterga | 1777 mm |
| Tömege eszterga | 1.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC Series 0i-TC | |
| Mérés szonda a munkadarabok | |
| Mérés szonda az eszközöket | |
| Vevő a kész alkatrészek | |
| Chip transporter | |
| C-tengely indexelt | |
| Turret fej | |
| Meghajtott szerszámok | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Műszaki dokumentáció | |

































































