- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC automata eszterga
- ›
- CNC automata eszterga HANWHA
- ›
- CNC automata eszterga HANWHA SL 32 HPD
CNC automata eszterga HANWHA SL 32 HPD
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 89-0000-11359 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 220 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 32 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 8.2 kW |
| Átmérője orsófurat | 32 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 200 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 8000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| Folyékony hűtőrendszer | |














































