- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC automata eszterga
- ›
- CNC automata eszterga KOVOSVIT SU
- ›
- CNC automata eszterga KOVOSVIT SU SARY 42 D CNC
CNC automata eszterga KOVOSVIT SU SARY 42 D CNC
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon KOVOSVIT SU › |
| Gyártó | KOVOSVIT SU › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 160 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 160 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 11.4 kW |
| Átmérője orsófurat | 42 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5600 1/min |
| Hossza eszterga | 4200 mm |
| Szélessége eszterga | 1500 mm |
| Magassága eszterga | 1900 mm |
| Tömege eszterga | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |














































