- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC automata eszterga
- ›
- CNC automata eszterga MAZAK
- ›
- CNC automata eszterga MAZAK SQ turn 200
CNC automata eszterga MAZAK SQ turn 200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Podkarpackie |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 500 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 300 mm |
| Átmérője orsófurat | 52 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 5000 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| JAPAN MAZATROL T PLUS | |
| RS kapcsolat | |
| Mérés szonda az eszközöket | |
| Vevő a kész alkatrészek | |
| Chip transporter | |
| Az orsó egy átmenő lyuk | |
| Automatikus előtolással Szegnyereg | |
| Automatikus előtolással Szegnyereg penna | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |











































