- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga ŠKODA
- ›
- CNC eszterga ŠKODA SUA 125 PA
CNC eszterga ŠKODA SUA 125 PA
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 13000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1100 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 42 kW |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 0.9 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 315 1/min |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 14000 kg |
| Teljes teljesítmény igény | 65 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 820 T | |
| Bar adagoló | |
| Chip transporter | |














































