- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga CHEVALIER
- ›
- CNC eszterga CHEVALIER FCL 1840 F
CNC eszterga CHEVALIER FCL 1840 F
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | A18891 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 460 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 230 mm |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 7.5 kW |
| Átmérője orsófurat | 58 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2000 1/min |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 2 db |
| Hossza eszterga | 2170 mm |
| Tömege eszterga | 2270 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC technológiai ciklusok | |
| Elektronikus kerék kézi | |
| Útmérői a Z-tengely | |
| Útmérői az X tengelyen | |
| Gyors szerszámcsere után | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |















































