- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga DAEWOO
- ›
- CNC eszterga DAEWOO PUMA 300 C
CNC eszterga DAEWOO PUMA 300 C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | South Carolina |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 680.7 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 584.2 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 368.3 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 281.9 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 20.3 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 24 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 22.4 kW |
| Átmérője orsófurat | 115.1 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2800 1/min |
| Hossza eszterga | 3505.2 mm |
| Szélessége eszterga | 1803.4 mm |
| Magassága eszterga | 1828.8 mm |
| Tömege eszterga | 5.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 21i-T | |
| Chip transporter | |









































