- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga DAEWOO
- ›
- CNC eszterga DAEWOO puma 300 LM
CNC eszterga DAEWOO puma 300 LM
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1233 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 590 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 450 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 355 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Fanuc 18-T | |












































