- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga DMG
- ›
- CNC eszterga DMG CTX alpha 300s
CNC eszterga DMG CTX alpha 300s
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2013 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 240 mm |
| Átmérője orsófurat | 66 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 6000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 13 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 840D sl Max. | |











































