- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga DMG GILDEMEISTER
- ›
- CNC eszterga DMG GILDEMEISTER Twin 42
CNC eszterga DMG GILDEMEISTER Twin 42
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon DMG GILDEMEISTER › |
| Gyártó | DMG GILDEMEISTER › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | A készülék nem működik - ismeretlen hiba |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - külön fizetendő |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Nem használható a teszt - hiba |
| Leltári szám | 060422 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 650 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 120 mm |
| Átmérője orsófurat | 42 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 7000 1/min |
| Száma revolver | 2 db |
| Száma eszközök a torony | 24 db |
| Száma hajtott eszközök a torony | 24 db |
| Teljes teljesítmény igény | 65 kW |
| Tömege eszterga | 10.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |
| Bar adagoló | |
| Bar adagoló bárral magazin | |
| C-tengely szinkron | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |













































