- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga DOOSAN
- ›
- CNC eszterga DOOSAN Puma 2600 Y
CNC eszterga DOOSAN Puma 2600 Y
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon DOOSAN › |
| Gyártó | DOOSAN › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2018 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 8864 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 830 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 780 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 260 mm |
| Átmérője orsófurat | 81 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| Ellenorsó | |
| C-tengely indexelt | |
| Y-tengely | |

















































