- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga EMCO
- ›
- CNC eszterga EMCO EMCOTURN 345
CNC eszterga EMCO EMCOTURN 345
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1999 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 250 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 340 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 158 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 6000 1/min |
| Hossza eszterga | 2300 mm |
| Szélessége eszterga | 1386 mm |
| Magassága eszterga | 1720 mm |
| Tömege eszterga | 2.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 21 TB | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Műszaki dokumentáció | |











































