- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Fermat
- ›
- CNC eszterga Fermat CAK 6140
CNC eszterga Fermat CAK 6140
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 240 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC Series Oi Mate-TC | |











































