- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Gildemeister
- ›
- CNC eszterga Gildemeister CTX 400
CNC eszterga Gildemeister CTX 400
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 450 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 290 mm |
| Átmérője orsófurat | 62 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 3200 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Teljes teljesítmény igény | 45 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| EPL 2 | |





















































