- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Gildemeister
- ›
- CNC eszterga Gildemeister CTX 620 linear V1
CNC eszterga Gildemeister CTX 620 linear V1
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 1022-2238 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1080 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 800 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 500 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 382.5 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 60 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 45 m/min |
| Tengelyek száma | 1 db |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 40 kW |
| Átmérője orsófurat | 136 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2500 1/min |
| Száma revolver | 1 db |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Szegnyereg penna átmérője | 120 mm |
| Maximális utazási hossza szegnyereg penna | 150 mm |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 2 db |
| Tömege eszterga | 9.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D powerline | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Chip transporter | |
| Turret fej | |
| Automatikus előtolással Szegnyereg penna | |
| Hidraulikus tokmány | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |



















































