- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Gildemeister
- ›
- CNC eszterga Gildemeister GDM 65/2A
CNC eszterga Gildemeister GDM 65/2A
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 450 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 185 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 15 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 15 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 29 kW |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 25 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Munkadarab súlya Chuck (max) | 12 kg |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 4 kg |
| Tömege eszterga | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| ELTROPILOT EPL 2 | |
| Bar adagoló | |
| C-tengely szinkron | |












































