- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC eszterga
- ›
- CNC eszterga Gildemeister
- ›
- CNC eszterga Gildemeister NEF CT 40
CNC eszterga Gildemeister NEF CT 40
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 600 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 225 mm |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Hossza eszterga | 3400 mm |
| Szélessége eszterga | 1900 mm |
| Magassága eszterga | 1800 mm |
| Tömege eszterga | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| GILDEMEISTER EPL II | |













































